סוגי בגדי ים לנשים

 
 
בגדי ים לנשים עשויים לבלבל; ביקני, מונוקיני, טאנקיני, ברזילאי, חוטיני, שלם, ארוך – מדי שנה מצטרפות עוד ועוד גזרות לקו בגד הים, ואין פלא שאנחנו לא מצליחות לעקוב, כי זה כמעט בלתי אפשרי! אבל אל דאגה, החלטנו לעשות לכן קצת סדר בבלגן עם המדריך המלא של סוגי בגדי ים לנשים, שיפתור לכן אחת ולתמיד את השאלה הגורלית: מה ההבדל בין מונוקיני לטאנקיני?!
 

בגד ים ביקיני  
                                    

בואו נתחיל בקלאסי.  כשחושבים על בגדי ים לנשים, הדבר  הראשון שעולה בראשון הוא הביקיני. בגד ים ביקיני הוא בגד ים שני חלקים הקלאסי והמוכר ביותר. התחתון והחזיה יכולים לבוא במגוון של צבעים וצורות, אבל הצורה הקלאסית ביותר היא ביקני משולשים שמכסה את החזה, ונקשר באמצעות חוטים מאחורי העורף ובגב. טרנד חם נוסף הוא חזיית בקיני שמותירה כתף אחת חשופה.

 

בגד ים שלם


עוד בגד ים קלאסי ומוכר הוא כמובן בגד הים השלם, שרק הולך וצובר טרנדיות. הפופולריות של בגד הים השלם נעוצה בעיקר בנוחות שהוא מעניק לכל מבני הגוף, שכן הוא חושף פחות עור ולרוב נותן יותר תמיכה. יש וריאציות שונות של בגדי ים שלמים, כאלו שחושפים יותר ופחות, בדוגמאות ובצבעים שונים.
 

טנקיני


טנקיני הוא בגד ים של שני חלקים, אך הוא מעניק יותר כיסוי מאשר ביקיני, ואידאלי עבור נשים שרוצות להשאיר עוד קצת מקום לדמיון. טנקיני מורכב מחלק עליון שנראה כמו גופיה ומותאם לחזה, ומחלק תחתון שהוא לרוב תחתון או מכנסון. הדרך הטובה ביותר לתאר טנקיני היא החופשיות של בגד ים שלם, עם הנוחות של בגד ים מחולק.
 

מונוקיני


מונוקיני הוא למעשה תת-גזרה של בגד הים השלם. הוא בגד ים שלם המזכיר בגזרתו גיטרה, ומותיר את אזור המותניים חשוף. הוא לא חשוף מדי כמו הביקני, אך גם לא צנוע מדי כמו השלם וכן מותיר מקום לקצת עור חשוף, ולכן נחשב לאחד מהגזרות הסקסיות והטרנדיות של היום.
 

שמלת-ים


אם את מחפשת בגדי ים לנשים שהם גם אלגנטים ונשיים, שיחשפו מעט עור ובעיקר יהיו מהממים הן על החוף והן בתוך הים, קבלי את שמלת הים. זו למעשה שמלה לכל דבר העשויה מבד של בגד ים. היא מגיעה במגוון צבעים, צורות ודוגמאות, ואחת הגרסאות הייחודיות והמתוקות של בגדי ים לנשים.
 

סוגי חלק תחתון


גם בגזרה התחתונה העניינים משתנים והגזרות מחלפות. לדוגמה, תוכלו למצוא תחתון שלם, שמעניק כיסוי מלא לעזור התחתון. זאת לעומת תחתון ברזילאי, התחתון הפופולרי והחושפני שמעניק לחלק התחתון הרבה אור שמש. בין היתר תוכלו למצוא את החוטיני, לאלו שממש לא מעוניינות בפסי שיזוף. בין שני הקצוות האלו אפשר למצוא גם תחתון בגזרה גבוהה שמגיע עד לפופיק, "מכנסי בנים" בגזרה ריבועית ונמוכה, וכן סקירטיני, חלק תחתון שהוא למעשה חצאית!


 

x

#{title}

#{text}

#{price}