חם מדי שם בחוץ: כך תשמרו על הכלב שלכם בים


 

עונת הרחצה בשיאה וזה הזמן למספר כללים (לבעלי הכלבים שביניכם) בכל הנוגע לבילוי משותף שלכם ושל כלביכם האהוב בחופי הרחצה

בחרתם לאמץ כלב? כלבים, בדומה לבני אדם, אוהבים את חופי הרחצה בעונת הקיץ, כאשר טבילה בים וריצה בחוף מהווים את הפעולות האהובות ביותר על כל סוגי הכלבים קטנים כגדולים כאחד. במידה וגם בעליהם של כלב מגזע כזה או אחר ואם גם אתם מעוניינים לבלות יחד עם כלביכם בחופי הרחצה במהלך הקיץ, זה הזמן למספר כללי בטיחות אשר יבטיחו לכם בילוי נעים ובטוח ביחד עם כלביכם בים.
 

הכן את כלבך לקיץ

במידה ואתם מגדלים כלב בעל שיער פרוותי, כגון פומרניאן או שיצו וכו' אנו ממליצים לכם בראש ובראשונה לגשת למספרת הכלבים הקרובה למקום מגוריכם ולהעניק לכלביכם פינוק מכל הלב במסגרת תספורת קיץ מרעננת. כמו כן, רכשו לכלביכם קולר נגד קרציות לקיץ.

 

הנסיעה לחופי הרחצה

כאשר אתם נוסעים ברכבכם הפרטים ביחד עם כלביכם לחוף הרחצה, אנו ממליצים לכם להשאיר חלון פתוח מאחור ולאפשר לכלביכם להוציא את ראשו מבעד לחלון. בנוסף, במידה ומדובר בנסיעה ממושכת, אנו ממליצים לכם לבצע מספר עצירות ביניים על מנת לאפשר לכלביכם לעשות את צרכיו או לשתות משהו קר בדרך... כאשר אתם עוצרים את הרכב לעצירת ביניים וגם כאשר אתם מגיעים לחוף הרחצה זכרו להוציא את הכלב מתוך הרכב ולעולם לא להשאיר כלב במכונית סגורה.

 

ההגעה לחוף

כאשר אתם חונים את רכבכם בסמוך לחוף, דבר ראשון וודאו שהוא חגור ברצועה והחזיקו אותה כאשר אתם מורידים אותו מכלי הרכב וזאת על מנת למנוע מצבים בהם הוא יתחיל בריצה מטורפת לכיוון החוף והמים. כאשר אתם מגיעים לחוף, דאגו לצל דבר ראשון ובחרו למקם את עצמכם במקום מוצל. בנוסף, לפני שאתם משחררים את כלביכם להתרוצץ בחוף, בדקו שאין כלבים נוספים בסמיכות אליכם. כמו כן, אנו ממליצים לכם למרוח על הכלב קרם הגנה בים. כיום, תוכלו למצוא מספר תכשירי הגנה מפני השמש המיועדים לכלבים.

משך השהות בחופי הרחצה

במהלך שהותכם בחופי הרחצה ביחד עם כלביכם, אנו ממליצים לכם לצאת יחד איתו לטבילה נעימה ומצננת בים. במידה ואין כלבים אחרים בשטח החוף, אתם יכולים לשחרר את הרצועה ולאפשר לכלביכם ליהנות מהמרחבים העומדים לרשותו, אך זאת כמובן בהתאם לאופיו. בנוסף, הקפידו על מים קרים לשתיה וספקו לכלביכם מים קרירים בתוך קערת מים התואמת את גודלו ומידותיו. במידה ואתם בוחרים לטייל עם כלביכם לאורך החוף, אנו ממליצים לכם לעשות זאת תחילה כאשר הוא קשור ברצועה ורק לאחר מכן לאפשר לו להתרוצץ חופשי במידה ומדובר בכלב נוח באופיו. בדומה לכל מקום אחר בו אתם מטיילים עם כלביכם, חשוב להצטייד במספר חטיפי אוכל לכלבים ושקיות לאיסוף צואה.
מפעם לפעם, אנו ממליצים לכם גם לעצור בעמדת המקלחות המצויות בחוף, וזאת על מנת לאפשר לכלביכם להתרענן במים מתוקים. כמו כן, חשוב לשטוף את הכלב היטב לאחר הרחצה בים. כאשר אתם מתארגנים ליציאה מהחוף, שטפו את הכלב טוב לאחר הרחצה בים והניחו לו להתייבש בשמש במשך מספר דקות. כאשר אתם מגיעים בחזרה לרכבכם, אנו ממליצים לכם להניח שמיכת קיץ דקה על המושב האחורי בו הכלב מתיישב.

חשוב לזכור- אף אחד מהרוחצים בחוף הים איננו מכיר את כלביכם ואף אחד מהרוחצים אינו מודע לכך שהוא כלב נוח ומתוק, ולכן, אנו ממליצים לכם לא להסיר את עיניכם מהכלב בכל פעם שהוא ניגש לקבוצת רוחצים כזו או אחרת לצרכי שעשוע עימם.

 

x

#{title}

#{text}

#{price}