ביקיני לנערות

לא פשוט להיות נערה מתבגרת. בין אם זה הלימודים בתיכון, הג'גלינג בין החברים ללימודים ולתחביבים, וכמובן הגוף שמשתנה, גדל ומתמלא בהורמונים. כל אלו עושים את תקופת הבגרות לתקופה מאתגרת ומבלבלת, אך כמובן גם מהנה ומלאה בהתחלות חדשות. אחת התופעות הכי מוכרות של תקופת גיל ההתבגרות הוא כאמור השינויים שעוברים על הנערה הן מבפנים והן מבחוץ.

מצד אחד, הגוף מתפתח ומשתנה, ומצד שני, שינויים אלו עשויים לגרום ללחץ פנימי, וכן לפגיעה בביטחון העצמי ובדימוי העצמי. בדיוק בגלל סיבות אלו, ביקיני לנערות הוא נושא מאתגר: כדי שנערה תרגיש בנוח בבגד הים שלה, היא צריכה שהוא יהיה מותאם לה בצורה כמעט מושלמת, יחמיא למבנה גופה ויעזור לה להרגיש הכי יפה בעולם, בגיל בו הביטחון העצמי עשוי להתפורר.

 

על מה חשוב להסתכל כשבוחרים ביקיני לנערות?
 

כשנערה בוחרת בגדי ים ברזילאים או בגד ים ביקיני, יש כמה דברים שהיא לא מוכנה להתפשר עליהם. הדבר החשוב ביותר הוא נוחות. אם נערה לא תרגיש בנוח בביקיני, יהיה לה קשה מאוד לצאת איתו החוצה ולהנות בבריכה או בים. היא כנראה תרגיש מאוד מודעת לעצמה ולא תשתחרר, מה שעשוי להעיב על החוויה כולה. לכן, חשוב לבחור בבגד ים שמתאים בצורה טובה למבנה גופה, וכן שאינו חושפני מדי או כזה שלא תרגיש איתו בנוח להסתובב בחוץ.

דבר שני ולא פחות חשוב הוא טרנדיות. לא צריך להיות מופתעים שגם בגדי ים הם כר פורה לטרנדים שונים, שחשובים במיוחד בגיל ההתבגרות. לנשים בוגרות יש את הגזרה שהן אוהבות ושמחמיאה לגופן, את הצבעים שהן מעדיפות ואת רמת החשיפה שהן אוהבות. אבל בתור נערה מתבגרת, נוטים יותר ללחצים חיצוניים, ולכן נערות יתפתו ללכת אחרי טרנדים שונים הנוגעים לגזרות (ביקיני, ברזילאי, מונוקיני, שלם) לדוגמאות (אבטיחים, עצי דקל) וכן לצבעים (קיצים מסוימים זה יהיה כתום, ובאחרים ירוק). 

דבר שלישי ואחרון הוא המחיר. בעוד נערות מסוימות יסתייעו בהוריהם לרכישת בגד ים, נערות אחרות ישלמו על בגד הים מכספן, ולכן סביר כי התקציב שלהן יהיה נמוך יותר. מחיר עשוי לשחק תפקיד חשוב בבחירתה של נערה בבגד ים. עוד נקודה שצריך לשים אליה לב היא שבגיל ההתבגרות הגוף ממשיך להתפתח, ולכן בגד ים שמתאים בקיץ אחד כנראה לא יתאים בקיץ שלאחריו. לכן, מומלץ לא להשקיע סכומים גבוהים בבגד ים לנערות, שיהיה בשימוש רק חודש או חודשיים בשנה. 

 
ביקיני לנערות מציפים את המדפים

כבר מזמן חברות האופנה הבינו שהן צריכות להתאים את גזרות בגדי הים שלהן גם לנערות. לכן, המבחר הוא מגוון, ואפשר למצוא אינספור גזרות מחמיאות, מידות ביקיני קטנות לנערות, וכן צבעים ודוגמאות צעירות וטרנדיות במיוחד לבנות נוער שיעזרו להן להרגיש מלאות ביטחון בבגד ים. חשוב לזכור שבגד ים נוח ונוטף טרנד עשוי אפילו להגביר את הביטחון העצמי של נערות – אז אל תזלזלו בבחירה! 

 
x

#{title}

#{text}

#{price}