5 אקססוריז למראה מושלם בים


חולמים על המראה המושלם גם בחוף הים? זה הזמן להתעדכן בחמישה פריטי האקססוריז המומלצים להשגת מראה מושלם בים...
עונת הרחצה בשיאה, וכל אחד ואחת מאיתנו בוחר לעצמו את הזמן הנכון לשהות באחד מחופי הרחצה המוסדרים לאורך רצועת החוף הארוכה של ישראל המתחילה בראש הנקרה ומסתיימת בחופיה הדרומיים של אשקלון. אם גם לכם ולכן חשוב לשמור על המראה המושלם גם בחוף הים, אנו ממליצים לכל אחת ואחת מביניכם להתעדכן ברשימת האקססוריז המושלמת למראה המושלם בים...לבנים ובנות...

לא נמצאו פריטים

5 פריטי אקססוריז למראה נשי מושלם בים

 

 1. תיק קש מעוצב – כיום, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים, מגוון ומעוצב של תיקי קש המותאמים במיוחד לבילוי בחופי הרחצה. כאשר בוחרים תיק קש לים, חשוב לבדוק שהיקף תכולתו מספיק גדול על מנת להכניס לתוכו את כל מה שצריך לים (מגבת, קרם הגנה, בגדים, בקבוק מים וכו).

 2. כובע קש- בהמשך ישיר לתיקי הקש, גם בגזרת כובעי הקש תוכלו למצוא היצע מרשים של כובעי קש עם שוליים באורכים שונים. חלק מכובעי הקש משלבים בתוכם סרט מעוטר בצבע שונה מצבעו של הכובע.

 3. שעון יד מעוצב – שעוני יד המהווים את תכשיט הגוף הדומיננטי ביותר הוא ללא ספק האקססוריז המושלם כאשר אתן לבושות בבגד הים.

 4. שמלת חוף – שמלות חוף הן הגדרה להיצע מרשים ומגוון של שמלות באורכים שונים, כאשר המכנה המשותף לכולן הוא הבד הקליל והנוח. את צבע השמלה מומלץ לבחור בהתאם לצבעי כובע הקש ותיק הקש ולהימנע ככל הניתן משמלות חוף בצבע שחור...

 5. פאראו – הפאראו הוא למעשה בגד מעטפת לחלק התחתון של הגוף וניתן לכרוך ולהסיר אותו בקלות ובמשיכה אחת. בדי הפרארו הינם בדים דקים ועדינים והם מגיעים בשלל צבעים ודוגמאות עיטוריות.
   


 


5 פריטי אקססוריז למראה גברי מושלם בים

 

 1. תיק רחצה- כאשר אתם בוחרים תיק רחצה לים, אנו ממליצים לכם לבחור בתיק רחצה עם אמירה עיצובית המשקפת בצורה כזו או אחרת את אישיותכם.

 2. שעון יד מעוצב –בדומה לנשים, גם אצל גברים, ענידת שעון יד בחופי הרחצה מעניקה ערך מוסף למראה הכללי, רק חשוב לוודא שהשעון עמיד בפני מים.

 3. כובע – בגזרת כובעי הים לגברים תוכלו לבחור בין כובעי מצחייה, כובעי ספורט וכובעי קש אלגנטיים. מעבר להיותו אמצעי הגנה יעיל מפני השמש, הכובע לגבר מוסיף מימד של סטייל.

 4. T SHIRT או גופיה מעוצבת –חוף הים הוא המקום הנכון לטי שירט עם הדפסים מקוריים ומיוחדים או גופיה מעוצבת.

 5. תכשיטי גוף לגברים – מעבר לשעון היד שיעניק לך את המראה המושלם לים, אנו ממליצים לגברים שביניכם לאבזר את עצמכם בתכשיט גוף נוסף כגון: תליון מדליק עם אמירה עיצובית מאחוריו, צמידי ספורט לידיים וכדומה.

x

#{title}

#{text}

#{price}