איך תופרים בגד ים ביקיני?

אחד הטרנדים הכי חמים של הקיץ הוא לתפור בגד ים ביקיני בעצמך. דמייני את זה: את בוחרת את הדוגמה, את הבד, את הצבע ואת הצורה, יכולה להתאים את בגד הים בדיוק למידותייך וליצור בגד-ים שאין לאף אחת אחרת על החוף - כי הוא לגמרי לגמרי שלך. והשוס? תפירה של בגד ים ביקיני הוא לא קשה במיוחד, ולא צריך יותר מדי ידע קודם כדי להצליח ליצור את בגד הים מהחלומות שלך - אלא רק זוג ידיים טובות, מוטיבציה וקצת יצירתיות. 
 
מוכנה? יוצאים לדרך.

 
מה את צריכה כדי לתפור בגד ים ביקיני?
קודם כל, החומרים. מצאי חנות בדים ותפירה איכותית באזור מגורייך. את צריכה להצטייד בבד, בדרך כלל לייקרה, בדוגמה ובצבע בהם אתם מעוניינת.  נסי להציץ בחנויות בדים בעיר שלך כדי למצוא בדיוק מה שאת רוצה, או להזמין בד מיוחד מהאינטרנט. חומרים נוספים להם תזדקקי ותמצאי בכל חנות ייעודית הם בד לביטנה, וכן גומי חזק ומחטי סטרץ.

עכשיו הגיע הזמן לבחור את גזרת הביקני. אם את תופרת מיומנת, את יכולה להשתמש בדמיון וביצירתיות שלך כדי להחליט על הגזרה שלך, בין אם זה בגדי ים ברזילאים, בקיני או אפילו שלם. אבל אם את פחות מיומנת, עדיף להיעזר בגזרות ובמדריכים ברחבי האינטרנט. 

כך או כך, לכל תפירה של בגד ים יש כמה שלבים עיקריים.

השלבים העיקריים בתפירת בגד ים בעצמך

ישנם חמישה שלבים עיקריים לתפירת בגד ים. חשוב לציין כי תוכן שלבים אלו תלויים בגזרה בה את מעוניינת ובמידתך.

התאמה - השלב הראשון הוא מדידה של אזור החזה והתחתון. הצטיידי בסרט מדידה ובדקי את המרחק בין בית שחי אחד לשני וכן את ההיקפים, ורשמי את כל המספרים בצורה מדויקת וברורה. 
שרטוט - לאחר מכן שרטטי משולשים על גבי הבד בהתאם למדידות ועל פי הגזרה בה את מעוניינת. חשוב לקחת בחשבון כי ככל שהחזה גדול יותר, כך יש צורך ביותר בד כדי לכסות יותר עור ולהפך - כך שיש להתחשב בעובדה זו בזמן השרטוט. 
גזירה - בסיום השרטוט הגיע הזמן לגזור את החלקים. השתמשי במספריים חדים ומדויקים ונסי לגזור בצורה ישרה ככל האפשר. יש לציין כי את הדרך המדויקת בה יש לגזור ולשרטט יש לעשות על פי הגזרה בה את מעוניינת. 
תפירה- זהו, כל החלקים בידייך ועכשיו הגיע זמן התפירה! בזמן תפירת בגד ים ביקני, יש לתפור תפר ישר לאורך הקו המרכזי לאורך כל רוחב הביקיני. לאחר מכן השתמשי בקאפ מוכן מראש ותפרי אותו בתוך הביטנה. לבסוף הצמידי את הרצועות. 
מדידה - לסיום, מדדי את הביקני וחזקי ותקני את האזורים הנדרשים. 
x

#{title}

#{text}

#{price}